How is the entrance examination performed?

smart dental

Obsah článku:

Diagnostika

Najskôr preberieme dôvody, ktoré Vás na naše pracoviská privádzajú a bude nás zaujímať Váš celkový zdravotný stav. Ďalej detailne vyšetríme Váš chrup a ostatné tkanivá súvisiacich s dutinou ústnou, zhotovíme RTG vyšetrenie či prípadne 3D CBCT vyšetrenie.

Pri vyšetrení chrupu používame operačný mikroskop, ktorý nám umožní rozoznať aj najmenší kazy, ktoré mnohokrát nie sú zistiteľné ani röntgenovým vyšetrením. Odhalíme tiež škáry pri nedokonale zhotovených výplní, koruniek, diagnostikujeme fraktúry a infrakce (prasklina) zubov. Okrem iného sa vstupné vyšetrenie zameriava sa na vyhľadanie prípadných kazov, kontrolu stavu existujúcich výplní, koruniek a mostíkov a zhodnotenie celkovej funkcie a estetiky Vašich zubov. Neoddeliteľnou súčasťou je vyšetrenie ďasien. So stavom Vášho chrupu, slizníc a ďasien Vás detailne zoznámime.

Pomocou špeciálnej techniky prenášame pri vyšetrení obraz z mikroskopu priamo pred Vaše oči. Vďaka špeciálnym okuliarom môžete naživo sledovať celé vyšetrenie a prvýkrát skutočne vidieť, čo sa vlastne v ústach v deje a kde sú problémové miesta. Vyšetrenie je vždy podrobne komentované ošetrujúcim lekárom.

Spoločne potom podrobne preberieme možnosti liečby. Súčasťou toho je názorná ukážka na modeloch a obrázkoch. Chceme, aby ste dostali maximálne množstvo informácií. Ku komunikácii nám pomáha najmodernejšia technika.

vstupne vysetrenie
RTG VYŠETRENIE

Individuálny a detailný plán liečby

Na základe vyššie uvedených informácií je stanovený detailný liečebný plán. V pláne liečby budú zrozumiteľne ale podrobne uvedené zistené problémy a návrh (y) riešenie. Súčasťou tohto plánu je tiež stanovenie časového plánu jednotlivých krokov liečby a podrobné finančné kalkulácie kompletnej starostlivosti. Pripravíme pre Vás tiež detailné písomné informácie o plánovaných výkonoch.

Všetky tieto dokumenty dostanete pri ďalšej návšteve v tlačenej forme. Môžete si ich v pokoji doma preštudovať a lepšie sa tak oboznámiť s detailmi liečby.

vstupne vysetrenie
VYŠETRENIE MIKROSKOPOM

Odber noviniek a akcií

Odoslaním súhlasíte so spracúvaním e-mailovej adresy na účel zasielania komerčných a nekomerčných správ.

Naše zásady

Vstupné vyšetrenie a liečba zahŕňa vždy komplexné ošetrenie chrupu s ohľadom na Vaše individuálne potreby a požiadavky. Výsledkom je ošetrenie s čo najlepšou prognózou, komfortom a estetickou kvalitou pre každý individuálny prípad.

V pláne liečby sa odráža Vaše individuálne potreby ako je prevencia zubného kazu a ochorení ďasien, parodontologická starostlivosti, dentálnych chirurgických ošetrenie, ošetrenie zubných kazov, endodontické ošetrenie, estetické ošetrenie chrupu vrátane bielenie zubov, ošetrenie dentálnymi implantátmi a protetické ošetrenie (korunky). Viac informácií nájdete v sekcii služby.

Vždy rešpektujeme Vaše želania, najmä čo sa týka požiadaviek na estetickú kvalitu a finančnú náročnosť ošetrenie. Nikdy však nerobíme kompromisy v otázke funkčné kvality ošetrenie a zabezpečenie čo najlepšej prognózy.

vstupne vysetrenie
KONZULTÁCIA

Vstupné vyšetrenie zadarmo

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV!

Vstupné vyšetrenie máte u nás zadarmo.

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho so svojim okolím!

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Čítať viac.