Recenzie Bratislava

5,0

 • Avatar Lenka Benova ★★★★★ 4 weeks ago
  Investovať do seba a vlastného zdravia je ta najlepšia investícia! Celoživotný strach zo zubárov som prelomila práve tu. Po týždňoch bolesti a študovania recenzií hádam všetkých zubárov sveta som zavolala do Smart Dental a bolo to moje najlepšie rozhodnutie. Dakujem hneď pani Julke z recepcie, ktorá zo mna ako prvá odhodila úplne prirodzene kus strachu ihneď po príchode (vlastne už počas telefonátu), pánovi zubnemu technikovi, ktorý sa náhodou mihol na vkusne antizubarsky … Čítať viac zariadenej recepcii a vzhľadom na moj stres ma previedol priestormi a venoval mi svoj čas, aby mi vysvetlil ako to u nich funguje. V neposlednom rade pani doktorke Audovej, ktorá svoju prácu robí naozaj zodpovedne a precízne a čo je najdôležitejšie, tak bezbolestne. Svojim prístupom docielila to, že sa dobrovoľne vraciam a riešim aj to, čo nie je zdravotne nevyhnutne, ale bude esteticky krajšie -všetko úplne v pohode a bez najmenšieho strachu. V Smart Dental som navštívila aj inych odborníkov (dokonca sme absolvovali aj trhanie zubu môjho 9r syna, ktoré prebehlo rýchlo a v pohode!) a KAŽDÝ jeden z nich, vrátanie sestier (ktoré sú tiež profi a veľmi prijemné), bol pre mna 100% zdravotník.
  Takto si predstavujem starostlivosť, za ktorú si platim. Ďakujem a vrelo odporúčam každému!
 • Avatar Monika Hrckova ★★★★★ 3 months ago
  Toto zariadenie navštevujem pravidelne už rok od jeho samotného začiatku .Pred 5 dňami spočívalo moje ošetrenie v zavedení implantátu. Skutočne som nemala obavy z tohto úkonu, nakoľko zamestnancom kliniky plne dôverujem a po absolvovaní ošetrenia som nikdy nepocítila citlivosť ošetreného miesta, ani po extrakcii zuba. Zámerne píšem až po 5 dňoch, aby moja výpoveď o ošetrení bola vierohodná. Od samého začiatku chodíme na túto kliniku celá moja rodina, ďalší … Čítať viac moji príbuzní a postupne i viacerí moji kolegovia. Presvedčila som sa, že táto zubná klinika je zárukou profesionálne odvedenej práce a tiež kvalitného vybavenia. K tomu patrí aj maximálny záujem o pacienta - počnúc recepciou až po lekárov. Vždy sa ich výkon začína milým privítaním a rovnakým rozlúčením pri odchode. Konečne dostávam za svoje peniaze adekvátnu starostlivosť a záujem o moje zdravie. Odporúčam všetkým..... Vďaka . Monika Hrčková (Malacky)
 • Avatar Martin Školek ★★★★★ a week ago
  5 hvezdičiek je aj málo. Behom jedného mesiaca som navštívil Smart Dental 2 krat (to je čo povedať keď mám strach zo zubárov) a nechápem ako sa na jednom mieste mohlo stretnúť tak veľa príjemných a šikovných ľudí.
  Určite odporúčam každému. Čo sa týka ceny tak som bol milo prekvapený za to všetko čo mi museli spraviť.
 • Avatar Mária Mifkovičová ★★★★★ 3 weeks ago
  Nezvyknem písať recenzie,ale v tomto prípade musím.Ak niekto hľadá zubára,tak túto kliniku môžem len odporučit.Okrem profesionálneho prístupu by som naozaj chcela vyzdvihnúť aj ľudský,odborný prístup a ochotu pomôcť,vysvetliť všetko,čo sa vásho ošetrenia týka.Ďakujem p.doktorovi Šimonovi,sestričke(bohužiaľ neviem meno) a určite aj zubnému technikovi p.Gyurkovicsovi,ktorý ochotne našiel riešenie pre môj problém a všetko mi podrobne vysvetlil.
 • Avatar Lucia Zaťková ★★★★★ a month ago
  Nepekne sa mi zlomil zub, potrebovala som docasnu vypln kym som sa dostala k mojej zubarke mimo BA.
  Termin na pohotovost som dostala hned v ten den ako som zavolala, vsetko prebehlo rychlo a bezbolestne, velmi prijemna pani doktorka, sestricka aj zvysok personalu.
  A ked tu docasnu vypln potom o mesiac uvidela moja zubarka, skonstatovala, ze je to velmi pekne a kvalitne urobene 🙂
Vstupné vyšetrenie zadarmo
Využiť ponuku
Implantáty konzultácia zadarmo
Využiť ponuku
VIDELI STE CELÚ NAŠU PONUKU?
Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Čítať viac.