ZUBNÉ IMPLANTÁTY

Potrebujete

Nezáväzná konzultácia so špecialistom zadarmo!

ZUBNÉ IMPLANTÁTY

Potrebujete

Nezáväzná konzultácia so špecialistom zadarmo!

1. PREHLIADKA

Nevyhnutnou súčasťou samotného liečebného postupu, ale neskôr aj pravidelných kontrol je absolvovanie dentálnej hygieny.

Pred chirurgickým zákrokom (ideálne 1 až 2 týždne) je potrebné absolvovať túto fázu pre zlepšenie podmienok pre prevedenie samotného chirurgického zákroku (extrakcia, implantácia), ale aj pre zlepšenie podmienok hojenia extrakčnej rany, či vhojovania implantátu.

2. ZAVEDENIE

Pred samotným zákrokom sa robí hodnotenie kosti, do ktorej sa implantát zavádza. V prípade výrazného nedostatku kosti je nutné kosť doplniť

Samotný výkon sa vykonáva v lokálnej anestézii bez nepríjemných pocitov a niekedy je potrebné po zákroku užívať antibiotiká a lieky obmedzujúce pooperačný opuch.

3. PROTETIKA

Po úspešnej oseointegrácii sa zhotovuje odtlačok pozície implantátu. V priebehu 10 dní je zhotovená korunka, resp. mostík na implantátoch.

Korunka na implantát sa skladá z nadstavby na implantát a samotnej korunky. Korunka, resp. mostík sa naskrutkuje priamo na implantát a v prípade potreby je možné protetickú prácu kedykoľvek sňať dole a prípadne upraviť.

1. PREHLIADKA
Nevyhnutnou súčasťou samotného liečebného postupu, ale neskôr aj pravidelných kontrol je absolvovanie dentálnej hygieny. Pred chirurgickým zákrokom (ideálne 1 až 2 týždne) je potrebné absolvovať túto fázu pre zlepšenie podmienok pre prevedenie samotného chirurgického zákroku (extrakcia, implantácia), ale aj pre zlepšenie podmienok hojenia extrakčnej rany, či vhojovania implantátu.
2. ZAVEDENIE
Pred samotným zákrokom sa robí hodnotenie kosti, do ktorej sa implantát zavádza. V prípade výrazného nedostatku kosti je nutné kosť doplniť Samotný výkon sa vykonáva v lokálnej anestézii bez nepríjemných pocitov a niekedy je potrebné po zákroku užívať antibiotiká a lieky obmedzujúce pooperačný opuch.
3. PROTETIKA
Po úspešnej oseointegrácii sa zhotovuje odtlačok pozície implantátu. V priebehu 10 dní je zhotovená korunka, resp. mostík na implantátoch. Korunka na implantát sa skladá z nadstavby na implantát a samotnej korunky. Korunka, resp. mostík sa naskrutkuje priamo na implantát a v prípade potreby je možné protetickú prácu kedykoľvek sňať dole a prípadne upraviť.
Predošlé
Ďalšie

KONZULTÁCIA ZADARMO

Vyberte si z našich kliník.

VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

Naši špecialisti zodpovedali najčastejšie otázky.

RECENZIE