PRE FIRMY

Benefity pre zamestnancov

Zlepšite kredit vašej spoločnosti!

5 dôvodov, prečo by mali zamestnávatelia zaviesť benefit dentálnej starostlivosti

Či už máte hollywoodsky úsmev alebo zuby, ktoré vykazujú známky návyku na čiernu kávu, všetci musíme pravidelne navštevovať zubára. Tu je 5 najdôležitejších dôvodov, prečo by mali zamestnávatelia zaviesť benefit dentálnej starostlivosti:

NAŠI PARTNERI

1. VYSOKO OCEŇOVAnÝ BENEFIT

Zamestnanci si vo všeobecnosti pochvaľujú príspevok na pravidelné alebo rutinné náklady na zdravotnú starostlivosť, ako je napríklad návšteva zubára.

Zvláštne je, že hoci veľa zamestnancov v skutočnosti nerado navštevuje zubára, majú radi benefit dentálnej starostlivosti. Prečo? Pretože keď Vás bolia zuby, bolí to naozaj – fyzicky aj ekonomicky. Čím viac sa zubným lekárom človek vyhýba, tým náklady na liečbu rastú v priamej úmere. Odľahčiť takéto náklady vaši zamestnanci určite ocenia.

smartdental
zubna klinika bratislava

2. PRODUKTIVITA ZAMESTNANCOV

Aj keď zahrnutie zubného benefitu automaticky zatraktívni balíček výhod pre potenciálnych zamestnancov, dôležitým bodom je pomôcť tým súčasným zostať produktívnymi. Problémy ústnej dutiny majú vplyv na všeobecné zdravie a pohodu zamestnanca. Existuje súvislosť medzi zlým zdravím ústnej dutiny a závažnosťou chronických stavov ako je cukrovka, kardiovaskulárne choroby a choroby dýchacích ciest.

Ak máte zamestnancov, ktorí pravidelne čelia zákazníkom, môžu ochorenia ústnej dutiny a chýbajúce zuby ovplyvniť istotu zamestnanca, čo môže mať vplyv na pracovný výkon. Najdôležitejšie je, že zavedenie dentálneho benefitu môže znížiť absenciu spojenú bolesťami zubov a súvisiacimi problémami.

3. RIEŠI VIACERO PROBLÉMOV NARAZ

Balíček dentálnych benefitov pre zamestnanca zahŕňa kompletnú starostlivosť, ktorá eliminuje viacero problémov naraz. Každý zamestnanec prejde podrobným vstupným vyšetrením, ktoré zahŕňa registráciu, diagnostiku, vyšetrenie a dlhodobý liečebný plán.

Liečebný plán okrem iného pokrýva dentálnu hygienu ako preventívny prvok a následne rieši špecifické problémy ústnej dutiny ako estetiku, zubné náhrady, chirurgiu a iné.

smart dental
dentalna hygiena

4. TOP ZAMESTNÁVATEľ

Hľadanie správneho talentu pre Vašu organizáciu je rozhodujúce pre jej úspech. A aj keď už možno veríte, že ponúkate balíček konkurenčných výhod, štúdia spoločnosti Bamboo HR ukazuje, že 74% zamestnancov chce lepšie výhody.

Na svetovom trhu, kde popredné organizácie ponúkajú mesiace platenej práceneschopnosti, aktívneho oddychu a možnosť priniesť domáce zvieratá do práce, ponúkať dôležité benefity už nie je voľba. Harvard Business Review zistil, že viac ako 80% zamestnancov by malo radšej lepšie výhody ako zvýšenie platu. A zamestnanci si cenia zubné krytie, pretože je to výhoda č. 1, ktorú zamestnanci chcú po lekárskej starostlivosti.

5. LOJALITA TERAJŠÍCH ZAMESTNANCOV

Šťastný zamestnanec je verný zamestnanec. Štúdia Metlife zistila, že polovica všetkých zamestnancov uviedla, že program výhod prispôsobený ich potrebám zvýši lojalitu.

Harvardská štúdia zistila, že keď sa v prieskume kladie dôraz na 17 rôznych výhod, 88% zamestnancov uviedlo pri výbere zamestnania ako najdôležitejší prínos spoločnosti zdravotné a zubné lekárstvo.

smartdental

PREČO SMART DENTAL CLINIC?

Všetko pod
jednou strechou

Najlepšie hodnotená klinika

Výhodné benefity pre zamestnancov

Príjemné prostredie novej kliniky

5 ročná
záruka

Špičkové
technológie

Bez čakania,
bez bolesti

10+ rokov
skúseností

Zaujala Vás ponuka?

Kontaktujte nás a vytvoríme Vám balíček na mieru!

Menu