Bratislava

Námestie hraničiarov 35

Poprad

Dlhé hony 12

KARIÉRA

Implantológ / Stomatochirurg

MIESTO

Nám. Hraničiarov 35
Bratislava

ÚVäzok

Plný / čiastočný úväzok

TERMÍN

Dohodou

MZDA

1500 - 4000 € / mesiac + odmeny z obratu

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI
  • Poskytovanie zdravotnej starostlivosti pacientom stomatologickej ambulancie so zameraním na dentoalveolárnu chirurgiu a implantológiu
  • Komunikácia s pacientmi
Pracovný čas
  • 20 až 40 hodín týždenne
Požiadavky na zamestnanca
  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore zubné lekárstvo
  • Certifikát z dentoalveolárnej chirurgie alebo certifikát z Implant & Aesthetic Academy (Piešťany)
Zamestnanecké výhody, benefity
  • Moderné a nadštandardné vybavenie kliniky
  • Príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
  • 1x mesačne spoločné raňajky zamestnancov
  • 1x ročne teambuilding
  • 1x ročne vianočný večierok
  • Zľavy na služby ponúkané klinikou
  • Štedrá variabilná zložka mzdy (bližšie bude predstavená na osobnom pohovore)
  • 2x ročne odmena
  • 1x ročne navýšenie základnej zložky mzdy
  • Možnosť výhodne zakúpiť MULTISPORT kartu

FORMULÁR

Vyplňte údaje nižšie a my sa Vám ozveme!