Bratislava

Námestie hraničiarov 35

Poprad

Dlhé hony 12

Vstupné vyšetrenie chrupu. Ako prebieha?

smart dental

Obsah článku:

Diagnostika

Vieme, že návšteva zubného lekára je pre mnoho ľudí skôr nepríjemnou a nevyhnutnou záležitosťou, no na našej klinike by sme radi dosiahli opak. Už prvý kontakt s personálom v príjemnom prostredí klniky vo Vás môže zanechať dobrý pocit.

RTG / 3D CBCT

Na začiatku vstupného vyšetrenia sú pre nás dôležité dôvody, ktoré Vás na našu kliniku privádzajú a zaujíma nás Váš celkový zdravotný stav. Následne detailne vyšetríme Váš chrup a všetky tkanivá súvisiace s ústnou dutinou, zhotovíme RTG snímky a v prípade potreby aj 3D CBCT, nakoľko na klinike disponujeme aj týmto zariadením a máme tak všetko pod jednou strechou.

vstupne vysetrenie
RTG VYŠETRENIE

Použitie mikroskopu

Pri intraorálnom vyšetrení chrupu používame operačný mikroskop, čo nám umožňuje zachytiť aj najmenšie zmeny na tvrdých zubných tkanivách a slizniciach. Zameriavame sa na kontrolu prítomnosti zubných kazov, kontrolu stavu existujúcich výplní, koruniek a mostíkov a zhodnotenie celkovej funkcie a estetiky Vašich zubov.

Rovnako dôležitým je pri vstupnom vyšetrení aj vyšetrenie ďasien. S Vaším stavom Vás detailne a zrozumiteľne oboznámime. Veríme, že Vaša znalosť a pochopenie je rovnako dôležité, ako všetky ostatné kroky. Následne si spoločne podrobne preberieme možnosti liečby, čoho súčasťou je aj názorná ukážka na modeloch a obrázkoch. Chceme, aby ste dostali maximálne množstvo informácií.

vstupne vysetrenie
VYŠETRENIE MIKROSKOPOM

Individuálny a detailný plán liečby

Liečebný plán predstavuje súhrn všetkých zistených problémov. Sú v ňom zrozumiteľne a podrobne uvedené návrhy na ich riešenie spolu s časovým rozložením jednotlivých krokov liečby a podrobné finančné kalkulácie kompletnej starostlivosti.

Tieto dokumenty si so sebou odnášate domov v tlačenej forme. Môžete si ich v pokoji prezrieť a lepšie sa tak oboznámiť s jednotlivými krokmi liečby.

Odber noviniek a akcií

Odoslaním súhlasíte so spracúvaním e-mailovej adresy na účel zasielania komerčných a nekomerčných správ.

Naše zásady

Nami navrhnutá liečba na základe vstupného vyšetrenia zahŕňa vždy komplexné ošetrenie chrupu s ohľadom na Vaše individuálne potreby a požiadavky. Výsledkom je ošetrenie s čo najlepšou prognózou, komfortom a estetickou kvalitou.

Odrážajú sa v ňom  Vaše individuálne potreby, pričom je koncept liečby vždy postupný a jednotlivé kroky na seba nadväzujú. Zahŕňa všetko od prevencie zubného kazu a ochorení ďasien, parodontologickej starostlivosti, chirurgických ošetrení, ošetrení zubných kazov, endodontických  ošetrení až po estetické ošetrenie chrupu vrátane bielenia zubov, ošetrenie dentálnymi implantátmi a protetické ošetrenie (korunky). Viac informácií nájdete v sekcii služby.

Vaše želania a predstavy sa snažíme v liečebnom procese rešpektovať, a to najmä čo sa týka, požiadaviek na estetickú kvalitu a finančnú náročnosť ošetrenia. Kompromisy  však nemôžeme robiť v otázke funkčnej kvality ošetrenia a zabezpečenia čo najlepšej prognózy.

vstupne vysetrenie
KONZULTÁCIA

Hodnotenie pacientov

Vstupné vyšetrenie zadarmo

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV!

Vstupné vyšetrenie máte u nás zadarmo. Stačí vyplniť formulár a my sa vám ozveme.
MDDr. Dana Václaviková

MDDr. Dana Václaviková

Zubná lekárka, Bratislava

Zaujal vás článok? Zdieľajte ho so svojim okolím!

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
sonicka kefka
Sonická kefka. Ako si vybrať tú správnu?

Obsah článku: Čo je sonická kefka? Prvé elektrické zubné kefky, tzv. oscilačno-rotačné, priniesli menšiu revolúciu v čistení zubov. Fungovali na základe rýchleho otáčania čistiacej hlavičky

Dentálna hygiena ako základ a prevencia

Obsah článku: Dentálna hygiena Myslíte, že Vaša starostlivosť o chrup je dokonalá a zároveň ste nikdy neabsolvovali profesionálnu dentálnu hygienu? Pomôžeme Vám a dokážeme starostlivosť o Váš chrup ešte vylepšiť!  Profesionálna dentálna

Už žiadne ďalšie články

Menu